Dodano

Rozmowy rekrutacyjne do WSA/NSP-25 kwietnia

wizaż, charakteryzacja, wyższa szkoła artystyczna, studia, wyższe studia, rekrutacja, kostium i rekwizyt sceniczny, grafika, sztuka nowych mediów, dyplom, studia,

Rozmowy rekrutacyjne do WSA/NSP dla osób chętnych na studia

Nabór na rok akademicki 2017/2018

Uprzejmie informujemy, że Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie prowadzi rekrutację kandydatów na rok akademicki 2017/2018. Najbliższy termin rozmów rekrutacyjnych odbędzie się w terminie:

25 kwietnia 2017 r. (wtorek) od godziny 15:00.

Wszystkie osoby zainteresowane ww. terminem proszone są o kontakt z Biurem Organizacji Studiów za pośrednictwem poczty elektronicznej (wsa@wsa.art.plstudium@charakteryzacja.pl) lub drogą telefoniczną (22 621 39 65). Serdecznie zachęcamy do odpowiedzi bezpośrednio na tego maila. Dla Państwa komfortu rozmowy umawiane są co 20 minut.

Rozmowa rekrutacyjna w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie/Niepublicznym Studium Plastycznym jest jednym z etapów rekrutacji i ma na celu poznanie Państwa. Nie jest to sprawdzian wiedzy teoretycznej, a jedynie motywacji i predyspozycji do kierunku malarskiego i specjalności, którą Państwo pragną studiować. Rozmowa trwa ok. 20 minut.

Na rozmowę rekrutacyjną należy przygotować minimum 3 prace w kolorze z użyciem np. farb, kredek. Prace powinny być w formacie 100/70. Dodatkowo na rozmowę można przynieść rysunki oraz wszelkie inne prace artystyczne własnego autorstwa, w formie materialnej bądź elektronicznej. Prosimy o przygotowanie przede wszystkim prac z obserwacji – martwa natura, model lub pejzaż.

Aktualności

Używamy plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij komunikat