Dodano

MASTER CLASS z MARGO HOLDER

wyższa szkołą artystyczna, makijaż, makeup, makeup artist, master class, kurs, warsztat, wizaż

Dwa dni MASTER CLASS z MARGO HOLDER – Make Up Artist hollywodzkich gwiazd w Wyższej Szkole Artystycznej

Dnia 25 i 26 listopada br. pod okiem światowej sławy wizażystki Margo Holder w Wyższej Szkole Artystycznej odbędzie się wyjątkowy pokaz jak i warsztat z zakresu m.in. makijażu na „czerwony dywan”, makijażu fotograficznego i reklamowego beauty w oparciu o światowe trendy.

Zarówno pokaz jak i warsztat skierowany jest do osób i pragnących podnieść swoje umiejętności zawodowe, poszerzyć swoją wiedzę o najświeższe światowe trendy, posłuchać, jak wygląda praca wizażysty na najwyższym poziomie oraz dla tych osób, które nie były dotąd związane zawodowo z makijażem, które pragną zdobyć praktyczne umiejętności wykonywania makijaży oraz poznać tajniki wizażu.

Proponujemy Państwu możliwość uczestnictwa tylko w jednym wybranym dniu bądź uczestnictwa w obydwu dniach. Osoby uczestniczące w obydwu dniach mają możliwość skorzystania z 10% zniżki.

Uczestnicy otrzymują certyfikat. Pokaz i warsztat prowadzony będzie w języku polskim.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM:

DZIEŃ 1. POKAZ MAKIJAŻU
Sześciogodzinny pokaz makijażu Evening Red Carpet oraz makijażu fotograficznego w świetle najnowszych światowych trendów w wykonaniu Margo Holder.

Termin: 25. XI. 2017 r., godz. 12:00-18:00 (sobota)
Czas trwania pokazu: 6 godzin (podczas pokazu przewidywana jest godzinna przerwa na lunch około godz. 15:00)

Koszt uczestnictwa: 550 zł.
Pokaz dla grupy 16-20 osób (w przypadku zebrania się grupy poniżej 16 osób Wyższa Szkoła Artystyczna zastrzega sobie prawo do odwołania pokazu)

Pokaz obejmuje:
Omówienie i prezentację technik wykonania krok po kroku, dwóch rodzajów makijaży:
– makijażu na czerwony dywan typu evening Red Carpet
– makijażu fotograficznego

Dowiemy się, jak uzyskać efekt idealnej świetlistej skóry, jak podkreślić urodę oczu oraz poznamy metody na kreowanie idealnego kształtu i koloru brwi.
Ponadto zostaną zdradzone sztuczki wypracowane przez lata doświadczeń Margo, które usprawniają pracę wizażystom. Opowie o pracy z gwiazdami, o swojej ścieżce kariery oraz odpowie na wszystkie pytania uczestników pokazu.

Miejsce: Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie, ul. Siennicka 6a, Warszawa

DZIEŃ 2. WARSZTAT MAKIJAŻU
Wykład i praktyczna nauka technik wykonywania makijażu cocktail Red Carpet oraz reklamowego beauty.

Termin: 26.XI.2017 r., godz.10:00-18:00 (niedziela)
Czas trwania warsztatu: 8 godzin (podczas pokazu przewidywana jest godzinna przerwa na lunch około godz. 14:00)

Cena warsztatu: 900 zł.
Warsztat dla grupy 10-16 osób (w przypadku zebrania się grupy poniżej 16 osób Wyższa Szkoła Artystyczna zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu)

Warsztat obejmie 8 godzin wykładów i ćwiczeń praktycznych w tym:
– zapoznanie się z rodzajami makijaży na tzw. „czerwony dywan” i nauka wykonania jednego z nich coctail Red Carpet
– zapoznanie się z rodzajami makijaży reklamowych i nauka wykonywania makijażu reklamowego Beauty
– zapoznanie się z tajnikami wykonania świetlistych makijaży, które przy różnych rodzajach światła wyglądają perfekcyjnie zarówno w rzeczywistości jak i na zdjęciach.

W programie również contouring, strobing oraz zapoznanie się z nowościami kosmetycznymi.
Ponadto Margo opowie o specyfice współpracy z gwiazdami oraz kreowaniu wizerunku osób publicznych. Opowie o tym jak poradzić sobie z presją czasu w pracy, jak budować swoje portfolio, a także jak wygląda praca z agentami na światową skalę.

Miejsce : Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie, ul. Siennicka 6a, Warszawa

Uwaga: Wykładowca zapewnia część kosmetyków. Uczestnicy warsztatów proszeni są o przyniesienie własnych pędzli oraz kufrów. Podczas ćwiczeń uczestnicy pracują w parach (wykonują makijaże na sobie wzajemnie)

Więcej o Margo Holder:
Prowadzącą kurs jest Margo Holder makijażystka hollywoodzkich gwiazd.
Prace Margo Holder można oglądać na:
– stronie internetowej www.margoholder.com
– na instagramie: margo_holder

Margo posiada ponad 20 lat doświadczenia w pracy wizażysty, malowała takie osobistości jak: Kylie Minogue, Rita Ora, Nicole Scherzinger, Elle Macpherson, Twiggy, Sting, Lionel Richie, Alice Cooper, Maisie Williams, Juliette Binoche, Gillian Anderson i wiele innych. Maluje gwiazdy m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, czy Gali rozdania Oscarów w Los Angeles.
Prace Margo regularnie publikowane są w takich magazynach jak: US Vogue, Vogue Italia, The Times, Harpers Bazaar, Marie Claire, Elle, Grazia UK.
Klientami Margo są m.in. takie marki jak: Swarovski, L’Oreal, Elizabeth Arden, Chrisanne, River Island, Next, Ted Baker, Remington, Nike, Johnson&Johnson i wiele innych.
Niezwykle otwarta osobowość Margo i jej chęć przekazania wiedzy w najmniejszym szczególe dodatkowo skłoniła ją do założenia w Londynie własnej szkoły makijażu, do której przyjeżdżają studenci z całego świata.

Nie czekaj – ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!!! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!!! 

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres mailowy: wsa@wsa.art.pl (podając nazwę kursu, swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu), bądź dokonać osobistego zapisu w biurze Uczelni przy ul. Siennickiej 6a w Warszawie.

Wpłat należy dokonywać na poniższy numer rachunku bankowego lub osobiście w biurze Uczelni:
Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie
Numer konta 64 1020 1127 0000 1902 0200 1170
PKO BP S.A
ul. Siennicka 6a
04-005 Warszawa

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 200 zł za pokaz lub 300 zł za szkolenie na konto Uczelni. W przypadku rezygnacji kursanta z pokazu lub/i szkolenia Uczelnia nie dokonuje zwrotu dokonanej zaliczki.

Zgłoszenia i wpłaty zaliczki przyjmowane są do dnia 10.XI.2017 r. Wpłaty pozostałej kwoty do dnia 23.XI.2017 r. Uczelnia zastrzega sobie prawo zmiany daty kursu. W przypadku odwołania pokazu i szkolenia przez Uczelnię następuje zwrot wpłaconej zaliczki.

Informacje dotyczące pokazu oraz warsztatu:
Klaudyna Pabudzińska-Kossek tel. 607640306,
e-mail: klaudynapabu@yahoo.com

 

 

 

 

 

Aktualności