Dodano

SZKOLENIE MASTER CLASS Z MARGO HOLDER W WSA

wizaż, makeupartist, makeup, makijaż, charakteryzacja, wyższaszkołaartystyczna, margo_holder, trendy, warsztat, makijażysta, beauty, cocktail Red Carpet, evening Red Carpet.

MAKE UP ARTIST HOLLYWODZKICH GWIAZD!

Szkolenie dedykowane jest wizażystom, którzy chcą doskonalić swój warsztat, poznać nowe rodzaje makijaży, technikę ich wykonania, jak również zapoznać się z najświeższymi światowymi trendami. Prowadzącą kurs jest Margo Holder makijażystka hollywoodzkich gwiazd.


Margo posiada ponad 20 lat doświadczenia w pracy wizażysty, malowała takie osobistości jak: Kylie Minogue, Rita Ora, Nicole Scherzinger, Elle Macpherson, Twiggy, Sting, Lionel Richie, Alice Cooper, Maisie Williams, Juliette Binoche, Gillian Anderson i wiele innych. Maluje gwiazdy  m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, czy Gali rozdania Oscarów w Los Angeles.

Margo ma na swoim koncie publikacje w takich magazynach jak: US Vogue, Vogue Italia, The Times, Harpers Bazaar, Marie Claire, Elle, Grazia UK.

Klientami Margo są m.in. takie marki jak: Swarovski, L’Oreal, Elizabeth Arden, Chrisanne, River Island, Next, Ted Baker, Remington, Nike, Johnson&Johnson i wiele innych.

Niezwykle otwarta osobowość Margo i jej chęć przekazania wiedzy w najmniejszym szczególe dodatkowo skłoniła ją do założenia w Londynie własnej szkoły makijażu, do której przyjeżdżają studenci z całego świata.

Prace Margo Holder można oglądać na oficjalnej stronie internetowej www.margoholder.com, oraz na instagramie: margo_holder

Program szkolenia:

Nauka kilku makijaży w świetle najświeższych światowych trendów.

Zapoznanie się z rodzajami makijaży na tzw. „czerwony dywan” i nauka wykonywania dwóch z nich cocktail Red Carpet i evening Red Carpet.

Zapoznanie z tajnikami wykonania świetlistych, perfekcyjnych makijaży, które wyglądają idealnie w rzeczywistości i na zdjęciach przy różnych rodzajach światła.

Nauka wykonania makijażu reklamowego beauty.

Omówienie codziennej pracy z wielkimi gwiazdami, tego jak poradzić sobie z presją czasu w pracy wizażysty, jak budować swoje portfolio, a także jak wygląda praca z agentami na światową skalę.

Ponadto w programie m.in. contouring, strobing, czy zapoznanie się z nowościami kosmetycznymi.

Ważne informacje:

Dwudniowe szkolenie składające się z wykładów i ćwiczeń praktycznych – łącznie 12 godzin (w tym drugiego dnia godzina przerwy na lunch).

3 czerwca – 4 godziny od 16.00 – 20.00,

4 czerwca – 8 godzin od 10.00 – 18.00 z godzinną przerwą na lunch około godz. 14.00.

Certyfikat i upominek dla wszystkich kursantów.

Kurs w języku polskim, dwie osoby prowadzące Margo Holder oraz jej polska asystentka Klaudyna Pabudzińska-Kossek.

Wykładowcy zapewnią część kosmetyków, ale kursanci proszeni są o przyniesieni swoich kuferków i pędzli.

Kurs dla grupy od 10 do 16 osób.

Podczas szkolenia kursanci uczą się malując makijaże na sobie nawzajem.

Miejsce odbywania się zajęć:
Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie, ul. Siennicka 6a, Warszawa

Cena szkolenia: 1 300 złotych

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres mailowy: wsa@wsa.art.pl (podając nazwę kursu, swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu), bądź dokonać osobistego zapisu w biurze Uczelni przy ul. Siennickiej 6a w Warszawie.

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata na konto Uczelni, dokonana do 3 dni po zgłoszeniu chęci udziału w kursie. W przypadku rezygnacji kursanta ze szkolenia Uczelnia nie dokonuje zwrotu dokonanej wpłaty.

Wpłat należy dokonywać na poniższy numer rachunku bankowego lub osobiście w biurze Uczelni:

Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie
Numer konta 64 1020 1127 0000 1902 0200 1170
PKO BP S.A
ul. Siennicka 6a
04-005 Warszawa

Szczegółowe informacje dotyczące kursu:
Klaudyna Pabudzińska-Kossek tel. 607640306
e-mail: klaudynapabu@yahoo.com

Nazwa kursu:
SZKOLENIE MASTER CLASS Z MARGO HOLDER
Termin:
3-4 CZERWCA 2017 r.
Osoba prowadząca
MARGO HOLDER
Cena:
1300 ZŁOTYCH
Organizator:
WYŻSZA SZKOŁA ARTYSTYCZNA W WARSZAWIE, UL. SIENNICKA 6A

Zobacz wydarzenie na: https://web.facebook.com/events/298911840541410/

Zdjęcia z prywatnego archiwum Margo Holder.

Aktualności