Dodano

Warsztaty z Kasią Sujką

W ramach upraktycznienia profilu nauczania Wyższa Szkołą Artystyczna zorganizowała dla swoich Studentów I roku specjalności Malarstwo w scenografii, Kostium i rekwizyt sceniczny, jednodniowe warsztaty związane z tematyką „ślubnego makijażu”.

Dnia 4 i 5 stycznia 2017 r. w siedzibie Uczelni będziemy gościć Katarzynę Sujkę– jedną z najznakomitszych polskich wizażystek, malującą na co dzień gwiazdy polskiego show-biznesu.

Jak doradzić niezdecydowanej klientce oraz jak spełnić wszystkie oczekiwania klientki? Czy istnieje jeden typ makijażu ślubnego? Jak podkreślić delikatność urody panny młodej? Na te i inne pytania odpowiemy na warsztatach a także porozmawiamy o tajnikach pracy z klientem.

Kasia Sujka -ukończyła z wyróżnieniem Francuską Akademię Makijażu. Z wykształcenia plastyk-wizażysta, charakteryzator. Doświadczenie  zdobywa  od  14-stu lat  czynnie  biorąc  udział  w  sesjach zdjęciowych beauty i fashion.  Od lat z powodzeniem dba o wizerunek polskich gwiazd. Jej  makijaże  nosiły  m.in.  Katarzyna  Bujakiewicz,  Katarzyna Zielińska, Jolanta Fraszyńska, Justyna Steczkowska, Weronika Książkiewicz, Dorota Gardias, Agata Młynarska,  Michał Wiśniewski. Kreuję wizarunek aktorów przy spektaklach teatralnych. Ekspert w programach TV. Wykładowca  makijażu z 9-letnim stażem. Jest cenionym recenzentem w dziedzinie urody. Jej wskazówki i porady, wiele razy zdobiły strony kobiecej prasy.  Perfekcjonistka,  dba  o  każdy szczegół, co pozwala jej czerpać radość i satysfakcję z pracy. Uważa, że człowiek uczy się przez całe życie, dlatego obiecuje sobie nigdy nie popaść w rutynę

Więcej na:
https://www.facebook.com/pg/KasiaSujkaMakeUpArtist/events/?ref=page_internal

 

 

 

 

Aktualności

Używamy plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij komunikat