Wydarzenie

Zobacz listę wydarzeń

 • 26.09.2017 15:00

  Rozmowy rekrutacyjne do WSA/NSP

  Miejsce: Warszawa, ul. Siennicka 6a

  Uprzejmie informujemy, że ostatnie rozmowy rekrutacyjne na rok akademicki 2017/2018 do Wyższej Szkoły Artystycznej / Niepublicznego Studium Plastycznego odbędą się w dniu:

  26 WRZEŚNIA 2017 (wtorek) od godz. 15:00.

  Wolne miejsca w trybie stacjonarnym:

  Specjalności: Malarstwo w scenografii (charakteryzacja), Kostium i rekwizyt sceniczny – tryb stacjonarny 2 wolne miejsca (dodatkowo uruchomione z racji dużego zainteresowania)

  Specjalność: Obraz multimedialny – tryb stacjonarny: 4 wolne miejsca

  Wolne miejsca w trybie niestacjonarnym:

  Specjalności: Malarstwo w scenografii (charakteryzacja), Kostium i rekwizyt sceniczny – tryb niestacjonarny 3 wolne miejsca

  Obraz multimedialny – tryb niestacjonarny: 3 wolne miejsca

  Wszystkie osoby zainteresowane ww. terminem proszone są o kontakt z Biurem Organizacji Studiów za pośrednictwem poczty elektronicznej (wsa@wsa.art.pl) lub drogą telefoniczną (22 621 39 65). Godziny rozmów są umawiane indywidualnie z każdym kandydatem. Rozmowa rekrutacyjna ma na celu poznanie Państwa. Nie jest to sprawdzian wiedzy teoretycznej, a jedynie motywacji i predyspozycji do kierunku malarskiego i specjalności, którą Państwo pragną studiować.

  Na rozmowę rekrutacyjną należy przygotować prace malarskie z użyciem np. farb, kredek. Należy przynieść minimum 3 prace w formacie 100×70 cm lub 5-6 prac w formacie 50×70 cm. Dodatkowo na rozmowę można przynieść rysunki oraz wszelkie inne prace artystyczne własnego autorstwa, w formie materialnej bądź elektronicznej. Prosimy o przygotowanie przede wszystkim prac z obserwacji – martwa natura, model lub pejzaż.

  Osoby chętne, które chcą podejść do rozmowy rekrutacyjnej a nie mają możliwości wzięcia udziału w ww. terminie, zapraszamy do skorzystania z drugiej opcji, jaką jest rozmowa przez Internet. Zachęcamy do kontaktu z Biurem Organizacji Studiów w przypadku wyboru takiego właśnie trybu przejścia rozmowy rekrutacyjnej.

  Serdecznie zapraszamy.

Aktualności

Używamy plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij komunikat