Wydarzenie

Zobacz listę wydarzeń

 • 28.08.2017 14:00

  Rozmowy rekrutacyjne do WSA/NSP

  Miejsce: Warszawa, ul. Siennicka 6a

  Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie prowadzi rekrutację kandydatów na rok akademicki 2017/2018

  Najbliższe terminy rozmów rekrutacyjnych odbędą się w dniach (do wyboru):

  28 i 29 sierpnia (poniedziałek i wtorek) od godz. 14:00.

  Wszystkie osoby zainteresowane ww. terminem proszone są o kontakt z Biurem Organizacji Studiów za pośrednictwem poczty elektronicznej (wsa@wsa.art.pl) lub drogą telefoniczną (22 621 39 65). Godziny rozmów są umawiane indywidualnie z każdym kandydatem. Rozmowa rekrutacyjna ma na celu poznanie Państwa. Nie jest to sprawdzian wiedzy teoretycznej, a jedynie motywacji i predyspozycji do kierunku malarskiego i specjalności, którą Państwo pragną studiować.

  Na rozmowę rekrutacyjną należy przygotować prace malarskie z użyciem np. farb, kredek. Należy przynieść minimum 3 prace w formacie 100×70 cm lub 5-6 prac w formacie 50×70 cm. Dodatkowo na rozmowę można przynieść rysunki oraz wszelkie inne prace artystyczne własnego autorstwa, w formie materialnej bądź elektronicznej. Prosimy o przygotowanie przede wszystkim prac z obserwacji – martwa natura, model lub pejzaż.

  Ww. termin rozmowy rekrutacyjnej nie jest dla Ciebie dogodny? Skontaktuj się z Biurem Organizacji Studiów, a zorganizujemy dla Ciebie indywidualny termin rozmowy rekrutacyjnej dostosowany do Twoich potrzeb.

  Jeśli mieszkasz daleko, stresujesz się wystąpieniami, bądź po prostu wolisz przejść rozmowę rekrutacyjną bez bezpośredniego kontaktu z komisją to zapraszamy do drugiego rozwiązania, jakim jest rozmowa przez Internet. Zachęcamy do kontaktu z Biurem Organizacji Studiów w przypadku wyboru takiego właśnie trybu przejścia rozmowy rekrutacyjnej.

  Zapraszamy do odwiedzenia Uczelni, możesz przyjechać i osobiście spotkać się z pracownika i studentami WSA.

  Serdecznie zapraszamy.

Aktualności

Używamy plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij komunikat