Dodano

Wyniki konkursu dla kandydatów

Logo WSA / Charakteryzacja

Komisja konkursowa w dniu 15 czerwca 2010 roku, po analizie wszystkich nadesłanych prac charakteryzatorskich  („Makijaż fashion inspirowany motywami etnicznymi” ) i plakatowych („Portret Europy”) postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

w konkursie na „Makijaż fashion inspirowany motywami etnicznymi”:

I miejsce – zwolnienie z opłaty wpisowego oraz 50% zniżka z opłaty czesnego w I semestrze roku akademickiego/szkolnego 2010/2011 (czesne kalkulowane wg systemu 12 rat) w wybranej przez Uczestnika placówce Organizatora oraz trybie kształceniaMirella Damaz.

II miejsce – zwolnienie z opłaty wpisowego oraz 20% zniżka z opłaty czesnego w I semestrze roku akademickiego/szkolnego 2010/2011 (czesne kalkulowane wg systemu 12 rat) w wybranej przez Uczestnika placówce Organizatora oraz trybie kształcenia Anna Korze.

III miejsce – zwolnienie z opłaty wpisowego w roku akademickiego/szkolnego 2010/2011 w wybranej przez Uczestnika placówce Organizatora

ex aequo :

Małgorzata Karolina Grońska
Hanna Zygmanowska

Komisja postanowiła także przyznać wyróżnienia – zwolnienie z 10% opłaty wpisowego w roku akademickim/szkolnym 2010/2011 w wybranej przez Uczestnika placówce Organizatora:

Natalia Bochyńska
Magdalena Hładysz
Łukasz Lipiński
Daria Michalik
Iga Orłowska
Anna Ostrowska
Julia Rozalska – Nagy

W konkursie na plakat „Portret Europy”:

II miejsce – zwolnienie z opłaty wpisowego oraz 20% zniżka z opłaty czesnego w I semestrze roku akademickiego/szkolnego 2010/2011 (czesne kalkulowane wg systemu 12 rat) w wybranej przez Uczestnika placówce Organizatora oraz trybie kształcenia:

Ilona Kondratiuk

Komisja nie przyznała I oraz III miejsca.

Serdecznie gratulujemy!

Aktualności

Używamy plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij komunikat