Katarzyna Kwiecień-Kaniewska

Logo WSA / Charakteryzacja

Katarzyna Kwiecień-Kaniewska w 2001 roku ukończyła z wyróżnieniem Aktywne Studium Plastyczne Technik Teatralno Filmowych. Obecnie pracuje jako wizażystka w TVP1, TVP2, TV POLSAT. Pracowała również jako charakteryzatorka serialowa, reklamowa i filmowa. Od ponad 10 lat zajmuje się projektowaniem i szyciem kostiumów scenicznych dla tancerzy i aktorów. Makijaże i stroje jej autorstwa są ozdobą baletmistrzów oraz tancerzy występujących na liczących się imprezach i festiwalach w Polsce i nie tylko. M.in. „Bitwa na Głosy,” „Jak oni śpiewają” „Eska HITY na Czasie” czy „Sylwestrowa Moc Przebojów”.

Katarzyna Kwiecień-Kaniewska od kilku lat zajmuje się także projektowaniem strojów reklamowych i stylizacją Hostess i Animatorów dla najbardziej znanych i liczących się marek na naszym rynku. Mam na Swoim koncie projekty wykonane na zamówienie koncernów motoryzacyjnych, kosmetycznych, alkoholowych, agencji eventowych, reklamowych i promocyjnych. Wykonuje również stylizacje oraz elementy scenografii na potrzeby estrady, reklamy oraz imprez firmowych.

Ponadto wykonuje wszelkiego rodzaje makijaże i fryzury, body paintingi  artystyczne do sesji zdjęciowych. Udziela także porad wizażu z zakresu doboru kolorystycznego i analizy indywidualnych cech urody.

Więcej informacji o Katarzynie Kwiecień-Kaniewskiej znajdziecie tu:

http://www.facebook.com/pages/Katarzyna-Kwiecie%C5%84-Kaniewska-make-up-i-stylizacja/336330459730533

www.kasiakwiecien.idemo.pl
www.costumedesigner.idemo.pl
www.warsztatyartystyczne.idemo.pl
www.euro2012.idemo.pl
www.art-express.pl
www.afrocarnaval.idemo.pl
www.callesol.pl
www.mikolaj.iartist.pl
www.keatelier.iartist.pl