Dodano

BODY ART CONVENTION

Logo WSA / Charakteryzacja

W miniony weekend swoje pięć minut miało czwarte, a nie szóste piętro Pałacu Kultury i Nauki. I to nie dla tego, że teatr Żebrowskiego przeniósł się kilka poziomów niżej, ale dlatego, że czwarte piętro upodobali sobie najlepsi tatuażyści tak z Polski, jak i z najdalszych zakątków świata. Body Art Convention to cykliczna impreza zrzeszająca miłośników sztuki tatuażu, bodypaintingu czy piercingu. W tym roku Wyższa Szkoła Artystyczna zaprezentowała charakteryzacje niezwykle efektowne i czasochłonne. Pierwszego dnia nasi Studenci wykonali na modelach bodypainting imitujący anatomię ciała a także fluorescencyjny, charakterystyczny dla świata science- fiction. Drugiego dnia Studentki przeniosły na ciało modela wzór tatuażu otrzymując niesamowity trójwymiarowy efekt . Oprócz tego, w trakcie trwania całego konwentu Studentki Wyższej Szkoły Artystycznej wykonywały makijaże w stylu pin-up girls.

Prace naszych Studentów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród przybyłych gości. Ich ciężka praca i niemały talent zostały docenione przez publiczność, czego im bardzo gratulujemy!

Wszystkich, którzy nie byli na Body Art Convention, a chcieliby zobaczyć na żywo pracę naszych młodych charakteryzatorów, zapraszamy na następny konwent za rok. Do zobaczenia!

Zapraszamy do zobaczenia relacji z Conventu :

http://www.chicagotribune.com/videogallery/73095234/News/Painted-skin-in-snowy-Warsaw

Więcej info tutaj


Aktualności