Dodano

Jubileuszowy wernisaż ASPTTF i WSA 1999-2019

W 1999 roku według szacunków ONZ urodził się sześciomiliardowy mieszkaniec Ziemi. Tego samego roku miało miejsce całkowite zaćmienie Słońca. Dwadzieścia lat temu odbyła się premiera filmu historycznego „Ogniem i mieczem”.
Natomiast wiosną 1999 roku, przy ulicy Mazowieckiej, powstało Aktywne Studium Plastyczne Technik Teatralno-Filmowych, które było początkiem naszej artystycznej przygody.
Z pasji do tworzenia oraz nieustającej potrzeby samodoskonalenia, projekt autorski Agaty i Roberta Manowskich, którym było Aktywne Studium Plastyczne, rozwinął się, aby w 2008 roku stać się Wyższą Szkołą Artystyczną w Warszawie. Charakteryzacja zyskała dwie siostry: Kostium i Rekwizyt Sceniczny oraz Sztukę Nowych Mediów, aby stać się pełnowymiarową uczelnią wyższą.
W 2019 roku postanowiliśmy podsumować naszą dotychczasową działalność: 20 lat ASPTTF oraz 10 lat Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie.
Z tej okazji urządzamy jubileuszową wystawę, której wernisaż odbędzie się 12-tego czerwca 2019r. o godzinie 19:00 w Promie Kultury na Saskiej Kępie.
Świętuj wspólnie z nami! Serdecznie zapraszamy!

Aktualności