Dodano

Zwycięzca konkursu WSA i MaxModels

Logo WSA / Charakteryzacja

Władze Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie wraz z przedstawicielami Grupy Interia.pl składają podziękowanie za wysiłek jaki Państwo włożyli w stworzenie postaci na konkurs . W ramach promocji wyróżnionych laureatów, wybrane prace zostaną zaprezentowane w internetowej galerii WSA. (Prezentacja związana jest z kolejną szansą uzyskania nagrody tym razem przyznawanej przez internautów).

Komisja Konkursowa wyłoniła najlepsze projekty spośród nadesłanych prac w ramach konkursu WSA. Najwyżej oceniana pod względem artystycznym praca charakteryzatorska uzyskała pierwszą nagrodę – INDEKS WSA (zwolnienie z opłaty czesnego przez okres trwania nauki w WSA lub ASPTTF)

Zwycięzcą konkursu WSA i MaxModels 2012 za pracę charakteryzatorską o temetyce “Makijaż fashion inspirowany motywami etnicznymi” została Pani

Joanna Kowalewska

Gratulujemy wrażliwości plastycznej i wyjątkowych zdolności!

W celu zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu konkursu,  dokonania wyboru zwycięzców konkursu, Organizatorzy powołali komisję konkursową. W skład komisji konkursowej znalazły się dwie osoby delegowane przez Rektora Wyższej Szkoły Artystycznej oraz Dyrektora Generalnego Aktywnego Studium Plastycznego Technik Teatralno-Filmowych, oraz przedstawiciela portalu MaxModels.pl.

W Galeria WSA prezentuje wybrane prace konkursowe

Prezentujemy ciekawe zestawienia różnych wybranych realizacji. Możemy zobaczyć spotkanie profesjonalistów na sesji, charakteryzatorów, modelek i fotografów zestawionych z amatorską pasją zdjęć prywatnych. Za radość tworzenia charakteryzacji wszystkim serdecznie dziękujemy.

maxmodels


Aktualności